TRENDY ŚLUBNE NA ROK 2018. CO ZOBACZYCIE NA UROCZYSTOŚCIACH WESELNYCH?

W tym roku na weselnych przyjęciach będziecie mogli zaobserwować nowe, kreatywne trendy. Opisujemy 10 najnowszych tendencji, które mogą posłużyć Wam jako inspiracja w czasie przygotowań do tego najważniejszego dnia w Waszym życiu.

 

  1. Kolor roku 2018 – Ultra Violet

Kolorem roku 2018 wg Pantone jest Ultra Violet i to on będzie królował na ślubnych uroczystościach. Powyższy odcień fioletu z powodzeniem można zastosować w bukietach ślubnych, serwetkach, zastawie stołowej, zaproszeniach i wielu innych detalach. Świetnie wygląda w połączeniu ze złotem.  

 

via weddingomania.com 

via weddingomania.com 

 

  1. Unikalne przysmaki

W tym roku na stołach weselnych pojawią się nowe, smaczne opcje. Pary częściej będą rezygnować się z tradycyjnego jedzenia i wybierać bardziej „egzotyczne”, np. kuchnię peruwiańską czy japońską. Nowoczesne pary młode będą decydować się na jedzenie, które sami uwielbiają – może to być np. świeżo wypiekana pizza. Bardziej różnorodne będą również słodkie stoły: oprócz donatów czy francuskich makaroników, które były obecne już w 2017 roku, pojawią się też tradycyjne słodkości w nowym wydaniu. Na weselnych słodkich stołach najważniejszy będzie duży wybór i mix alternatyw.

 

via loveourweddingmag.com

 

  1. Weselny ogród botaniczny

Rok 2018 będzie czasem kwiatów w wyjątkowej formie! Wprost “zakwitną” one na dekoracjach weselnych, przypominając ogród botaniczny. Wiszące rośliny i kwiatowe instalacje będą hitem tego sezonu. Zaczęły pojawiać się już w bardziej stylowych weselach z 2017 roku, ale teraz trend ten rozkręci się na dobre.

 

Dean Raphael via champagnesupernovia.com 

via weddingomania.com 

 

  1. Kreatywne okrycia ślubne

W tym roku powrócą ekstrawaganckie pelerynki ślubne z najróżniejszymi wzorami i dodatkami. Do wyboru, do koloru.

 

BHLDN

 

  1. Industrialny charakter

Trend ten pojawił się już w 2017 roku, ale w tym sezonie powróci z wielką siłą. Pary młode będą korzystać z klimatycznych, loftowych lokalizacji – stare restauracje, opuszczone fabryki czy piwnice staną przed nimi otworem. Połączone z dobranym oświetleniem stworzą niecodzienny klimat! Hitem wśród weselnych dodatków będą te tworzone z miedzi. Niedroga opcja i w dodatku genialnie odbijająca światło.  

 

Root Photography

via modwedding.com

 

  1. Czarne detale

W klasycznej, białej sukni ślubnej pojawią się czarne, monochromatyczne akcenty.

 

BHLDN

Reem Acra

 

  1. Małe wesele

Pojawi się większa tendencja do zmniejszania liczby gości zaproszonych na wesele i uczynienia z niego kameralnej uroczystości.

 

via fourseasons.com 

 

  1. Geody i minerały

Niestandardowe pary młode i te, które chcą, aby na ich weselu pojawił się magiczny akcent, zapewne zdecydują się na modny w tym sezonie motyw z minerałami i geodami.

 

via happywedd.com

via intricateicings.com 

 

  1. Różnorodność tekstur

W tym roku szczególną uwagę pary młode będą zwracać na tekstury. Hafty, koronki, delikatne wzory – będzie można je zobaczyć nie tylko na sukniach ślubnych, ale również na zastawie stołowej lub obrusach.

 

via wedluxe.com 

 

  1. Artystyczne zaproszenia

W tym sezonie w niepamięć odejdą tradycyjne, drukowane zaproszenia, a na ich miejscu pojawią się ręcznie malowane, np. akwarelą.

 

Manopla Studio via alllovelyparty.com 

 

servicolor.com

 

 

 

 


Czekamy na Ciebie na Instagramie!

Instagram has returned invalid data.