W DOBREJ SPRAWIE – CHARYTATYWNA LOTERIA ŚLUBNA

Można różnie o niej mówić: oryginalny pomysł na upominek, sposób na pobudzenie emocji i dobrą zabawę dla gości weselnych, niespodzianka urozmaicająca zabawę weselną, a już na pewno, sposób na podzielenie się swoim szczęściem z potrzebującymi. To jest właśnie pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna zorganizowana przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

Pomysł na organizację loterii ślubnej pojawił się w 2016 roku. Organizatorzy zastanawiali się wtedy nad niebanalnym sposobem na pomaganie i Charytatywna Loteria Ślubna stała się strzałem w dziesiątkę! Nowożeńcom ta inicjatywa bardzo się spodobała, zaczęły napływać zgłoszenia. W 2017 roku zrealizowano ponad 100 zamówień (to 2 zlecenia na każdą sobotę w roku). Łącznie przygotowano ręcznie blisko 10 000 sztuk losów i rozdano ponad 100 nagród. 

 

Na czym polega Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna?

Para młoda wybiera wzór losu i składa zamówienie (koszt jednego losu to 3 zł). Losy układane są na stołach w sali weselnej, najczęściej przy winietkach. Goście są poinformowani na początku przyjęcia o udziale w loterii ślubnej, każdy z nich zdrapuje zdrapkę na tylnej stronie losu i sprawdza czy wygrał nagrodę. Każdy wygrany los należy zarejestrować w formularzu rejestracji losu, potem organizatorzy wysyłają nagrodę do zwycięzcy. Do wygrania są pendrivy, sprzęt AGD oraz ekspresy do kawy. Cały dochód z loterii jest przeznaczony na fundusz św. Brata Alberta wspierający rozwój talentów podopiecznych Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Tym samym para młoda może zacząć nowy etap w swoim życiu pomagając innym, a nic nie cieszy tak bardzo, jak okazywanie dobroci potrzebującym. 

Więcej informacji o loterii można znaleźć na stronie internetowej: www.loteriaslubna.pl oraz na facebook’u: https://www.facebook.com/loteriaslubna/.

 

Czekamy na Ciebie na Instagramie!

Instagram has returned invalid data.